Merhaba !

LaVita Türkiye Partner Programı’na gösterdiğiniz ilgiye ve doğanın bütünsel gücüne olan yaklaşımınıza teşekkür ederiz. Partner Programı LaVita’nın alanında uzman kişilerce anlaşılıp, anlatılması üzerine geliştirilmiş bir programdır. Partnerlerimizin tavsiyeleri üzerine kullanıcılar tarafından gerçekleşen başarılı satın alımlarda şişe fiyatı üzerinden (vergiler ve iadeler hariç) %20 danışmanlık bedeli hakkı kazanır.

Danışmanlık bedelleri, partnerlerimizin sisteme kaydetmiş olduğu banka hesaplarına başarılı satışların gerçekleştiği ayı takip eden her ayın 15’inde otomatik olarak aktarılır. Sene sonunda bir defaya mahsus olmak üzere ilgili yıla ait danışmanlık bedeli toplamı kadar bir gider makbuzu düzenlenir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık faaliyetler ve satış raporları Partner Programı’na dahil olurken tarafınıza iletilen link üzerinden takip edilebilir ve süreç analizleri partnerler tarafından yapılabilir..

LaVita Türkiye Affiliate Programı

Güvenilir ve kusursuz çalışan affiliate programı ile anlık olarak paylaştığınız link satın alımlarını takip edebilir ve tüm kazancınızı görebilirsiniz.

Sevdiklerinize veya Herkese LaVita’nın ayrıcalıklarını anlatıp, tavsiye edin!

Size özel affiliate kodunuz ile önerdiğiniz kişiler LaVita’yı web sitemizden özel indirimle sipariş etsin.

Affiliate kodunuz ile yapılan satın alımdan sonra danışmanlık bedeliniz affiliate hesabınıza yansıtılır.

LaVita Türkiye Partner Avantajları 

  • Programa dahil olan partnerlerimiz ile etkin bir iletişim ağı kuruyor, partnerlerimiz ve değerli aile bireyleri için life-time fiyat avantajı imkânı sunuyor, gerçekleştirmeyi planladığımız lansman ve faaliyetlerden ilk olarak partnerlerimizi haberdar ediyoruz. Özenle seçtiğimiz partnerlerimizin düşünceleri, uzmanlık alanlarındaki bilgilerine fazlasıyla saygı duyuyor ve gelişimimize sağlayacakları katkıya inanıyoruz. Ayrıca partnerlerimiz için görsel, video, bilgilendirici doküman ve sunumları paylaşarak LaVita’nın geniş kitlelere ulaşmasını destekliyoruz.
  • Sen de bitkilerin ve doğanın gücüne inanıyor ve sağlığın bütünsel bir bakış açısı ile ele alınması gerektiğine inanıyorsan, LaVita’nın tanıtımında ihtiyaç duyduğumuz bilgi ve birikime sahip doktor, diyetisyen, sağlıklı tarifler gerçekleştiren şef, sporcu ve ilgili alanlarda uzmanlık sahibiysen seninle LaVita Partner Programı’nda birlikte çalışmaya açığız.
  • Doğal sebzeler, taze meyveler, otlar ve bitkisel yağlar gibi 70’in üzerinde gıda maddesinden elde edilen mikro besin konsantresi.
  • Tüm önemli mikro besinlerle (vitaminler ve eser elementler) günlük optimizasyon için tercih edilir.
  • Bir şişe yaklaşık olarak 50 gün yeterlidir.
  • Mikro besinlerin dozları bilimsel olarak onaylanmıştır.
  • Çocuklar için de uygundur.
  • Koruyucu ya da katkı maddesi içermez.

LaVita Affiliate Kayıt Formu

Online kayıt formunu doldurun, başvurunuz onaylanır onaylanmaz sizinle iletişime geçelim.