Tarlalar, orman ve tepelerden oluşan manzara
Tarlalar ve tepeler ile manzara

Doğadan en iyisi! Benzersiz bir şekilde kombine edilmiştir. LaVita, mikro besinleri (vitaminler ve eser elementler) beslenme bilimi ve bitki bilimi ile buluşturdu.

LaVita İçerik Listesi

LaVita, bitkisel özler, bitkisel yağlar, vitaminler ve mineraller ile meyve ve sebzelerden oluşan bir mikro besin konsantresidir. Meyve Suyu Konsantresi (% 70): Portakal, Limon, Elma, Papaya, Üzüm, Ananas, Çarkıfelek, Çilek, Kiraz, Frenk Üzümü, Aronya, Turna Yemişi, Nar, Çakal Eriği, Kara Mürver, Yaban Mersini, Kır İğdesi, Karamuk, Kuşburnu; Bitki Suları (% 12): Pancar, Havuç, Zencefil, Salatalık, Soğan, Lahana, Kırmızı Biber; Sebze Suyu Konsantresi (% 6): Pancar, Kereviz, Havuç, Salatalık, Kırmızı Biber, Lahana, Rezene, Soğan, Domates; Brokoli, Ispanak, Yer Elması; Bitki Özütleri (% 5): Kekik, Yaban Sarımsağı, Melisa, Karahindiba, Ihlamur Çiçeği, Biberiye, Enginar, Zencefil, Kuşburnu, Adaçayı, Fesleğen, Maydanoz, Bahçe Rezenesi, Isırgan Otu, Beşparmak Otu, Sinir Otu, Taş Anasonu, Atkuyruğu, Kantaron, Şerbetçi Otu, Yoğurt Otu, Anason, Civan Perçemi, Deve Dikeni, Kavun, Muz, Barbados Kirazı; Bitkisel Yağlar (% 1,5): Hodan, Kabak Çekirdeği, Üzüm Çekirdeği, Keten Tohumu; Diğer Bileşenler İnülin, Yeşil Çay, Mate, Tarçın, Chlorella, Lepidyum, Roybos, L-Karnitin, Omega-3 Yağ Asitleri (Keten tohumu yağından elde edilmiştir.), Koenzim Q10; Vitaminler ve Mineraller: Bakır, Biyotin, B1 Vitamini, B2 Vitamini, B6 Vitamini, B12 Vitamini, C Vitamini, Çinko, Demir, D Vitamini, E Vitamini, Folik Asit, K1 Vitamini, K2 Vitamini, Magnezyum, Manganez, Molibden, Niasin, Pantotenik Asit, Selenyum

Doğa, vitaminlerden daha fazlasını sunuyor ve LaVita da bundan faydalanıyor. Meyve, sebze ve bitkilerde sekonder metabolitlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu maddelere polifenoller, flavonoidler veya karotenoidler denir. Sekonder metabolitler doğal gıda maddelerinde her zaman vitaminler ve eser elementlerle birlikte hareket ederler. Ayrıca bitkilerin sahip oldukları renklerden ve bitkilerin UV ışınlarına karşı korunmalarından sorumludur.

LaVita
LaVita

j

Sipariş vermek için:

2-3 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo!

j

Sipariş vermek için:

2-3 gün içerisinde kargoya verilir.
Ücretsiz Kargo!

u

Bize ulaşın:

phone icon (0850) 800 14 14

whatsapp (0850) 800 14 14

bilgi@lavita.web.tr

Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi 09:00 - 18:00